Elsa ve Anna Güzellik Bakımı

Elsa ve Anna Güzellik Bakımı
Frozen prensesleri Elsa ile Anna'ya gerçek bakım ve süslemeler yapacağınız harika bir oyun. İkilimiz uzun süredir bakım yapmamış durumdalar. Onlara yardımcı olarak yüz maskesi sürmeli, ayrıca istenmeyen tüylerinden kurtulmalarını sağlamalısınız. Ardından saçlarını yaparak onları güzelleştirmeli ve mutlu etmelisiniz.
İyi oyunlar dileriz :)
OYUNU OYNA

YORUM YAZ


Çok kısa ("güzel oyun", "çok güzel" gibi), anlamsız, küfürlü yorumlar onaylanmaz.

 • 9 ay önce

  ELA NUR KORKMAZ

  Anjela haklısın Elsa bir tık daha güzel ama Elsa'nın kalbi dış görünüşünden de iyi Elsa tek kahraman,hadi ama Anna en iyi diye düşünenler Anna anca sorun çıkardı mesela taç giyme töreninde evlenme izini alamayınca kızdı Elsa'nın üzüldüğünü göre göre yaptı sonra puff Elsa'nın güçleri açığa çıkar Elsa bilmeden Anna yüzünden Erindeli dondurur daha sayacak çok şey var ve Anna Elsa'nın duygularını görmezden geldi anca ve herşey daha kötüleştirdi... (Anna çok gıcık ama Elsa tek gerçek kahraman frozen'ın)OYUN GERÇEKTEN İYİ TAVSİYE EDERİM.

 • 9 ay önce

  Muhabir Ela korkmaz

  Oyun gerçekten çok iyi (ELSA KAHRAMAN,ANNA YARDIMCI)

 • 1 yıl önce

  Anjela

  oyun müthiş elsada annada çok güzel oldu ama en güzeli elsa oldu elsa annadan daha güzel ve bakımlı ve bu oyunu bütün tavsiye ederim okadar güzel yani anladınızmı

 • 2 yıl önce

  şengül okumuş

  bu oyun çok ama çok güzelrn

 • 2 yıl önce

  Belinay

  oyuna bayıldım oyun çok güzel tam benlik .


İSMİNİZ

GÜVENLİK SORUSUNU CEVAPLAYIN

YORUMUNUZ