Elsa ve Barbie Kim Daha Güzel

Elsa ve Barbie Kim Daha Güzel
Karlar ülkesi kraliçesi Elsa ile yılların Barbie'si güzellik konusunda birbirleriyle tatlı bir rekabet içerisindeler. İkiliye önce makyaj yapın ardından kıyafet tercihi yaparak giydirin. Hangisi daha güzel sizler karar verin. İyi oyunlar :)
OYUNU OYNA

YORUM YAZ


Çok kısa ("güzel oyun", "çok güzel" gibi), anlamsız, küfürlü yorumlar onaylanmaz.

 • 3 ay önce

  şeyma

  çok güzel bebekliğimden beri seviyorum

 • 10 ay önce

  defne

  bence güzel değil çünkü barbieyi giydirince elsa giydirilemiyorrn

 • 1 yıl önce

  adasu

  OYUN ÇOK GÜZEL VE KEYİFLİ KARANTİNADA OYNANABİLİCEK GÜZEL OYUNLARDAN BİRİ

 • 1 yıl önce

  gülbahar yıldız

  Ayşe yıldızın biraz işi var,Jülide yıldız özetledi gerisi Ayşe yıldız anlatcak.Anna ve Elsa kış modası oyununda anlattı.Elsa Gerçek bir kahraman.Elsa nın arkadaşI, Barbie ye azına geleni söylemiş siz sevgili barbie nizi savunmuyorsunuz.siz nasıl Barbie hayranısınız ben savunmuyorum asla savunmam çünkü,ben Elsa hayranıyım Elsa kartanem birtanem bayy bayy arkadaşlar

 • 1 yıl önce

  gülbahar yıldız

  ben Gülbahar yıldız .Anna ve Elsa kış modası oyununa Elsa, Anna ve Rapunzelin gerçek hayatını Parlak yıldız biraz önce yazdı okuyun ve paylaşmayı unutmayın.Ben kısaca yorumu özetleyicem Anna ve Elsa kardeş değil. Anna Kentyork lu Erindelli değil.Elsa Erindelli.Rapunzel Coronnalı. Elsa dünyayı Bill in kötülüklerinde koruyan bir kahraman.Kahramanlığa nasıl başladını Ayşe yıldız anlatacak bayy bayy.


İSMİNİZ

GÜVENLİK SORUSUNU CEVAPLAYIN

YORUMUNUZ