Elsa ve Anna Ada Otelinde

Elsa ve Anna Ada Otelinde
Elsa ve kardeşi Anna tatil için kendilerine bir ada oteli belirlemişler. İkiliye makyaj yapıp giydirerek daha da güzel bir görünüme kavuşmalarına yardımcı olun. Seçeceğiniz kıyafetlerin birbiriyle uyumlu olmasına dikkat edin. İyi oyunlar dileriz.
OYUNU OYNA

YORUM YAZ


Çok kısa ("güzel oyun", "çok güzel" gibi), anlamsız, küfürlü yorumlar onaylanmaz.

 • 5 ay önce

  Duru

  Ben kesinlikle bahar korkmaz ve zehraya katılıyorum yani elsa o kadar fedakarlık yapsın,sen gel(anna)kızı üz.Oluyormu böyle yani...Elsa herkezi korumak için hayatını mahvetti zaten frozen 2 yi izlemişseniz ne demek istediğimi kesinlikle anlarsınız.

 • 6 ay önce

  ZEHRA

  Bahar korkmaz gerçekten haklısın Elsa o kadar fedakarlık yaptı sessiz kaldı sırf herkesi korumak için anna ne yaptı kaba davranarak taç giyme törenini mafetti sonra buz saraya gelince elsa uzak dur tehlikeli dedi ama anna ne yaptı çünkü ilk defa diyip durdu elsayı üzdü... peki siz bu annanın nesine bayılıyorsunuz.

 • 8 ay önce

  Bahar Korkmaz (Karlar Ülkesinin en iyi kalpli karakteri Elsa)

  Kübra gibi Anna hayranlarını hiç anlamıyorum Elsa neden kötü olsun ki,frozen bir ve ikinin tek gerçek kahramanı Elsa.Herkesi korumak için kendi mutluluğunu,kendi özgürlüğünü,çocukluğunu ve gençliğini feda etti Elsa,sihrinin kendine bir zararı yoktur ama kardeşine ve diğer insanlara zarar verebilir ve hatta öldürebilir küçük kardeşini korumak için eğlenmekten vazgeçer ve Anna yı o kadar çok seviyor ki Anna için bütün hayatını feda etti. Anna taç giyme töreninde Elsa'nın kalbini kırdı ve Elsanın güçlerinin açığa çıkmasını sağladı ama Elsa,Anna ve diğer herkesi korumaktan vazgeçmedi hatta herkes Elsa dan nefret etse bile,Elsa asla herkesi korumaktan vazgeçmedi.Bu da Elsa'yı tek gerçek kahraman yapıyor. en sevdiğim karakter Erindel kraliçesi Elsa. (OYUN GÜZEL AMA BİRAZ DAHA FAZLA KIYAFET OLSA DAHA İYİ OLUR)

 • 8 ay önce

  ELA PARLAK :) :)

  Anna çok kötü birisi çünkü Anna kimsenin duygularına pek önem vermiyor mesela buz saraya gelince elsa ondan uzak durması için yalvarıyor ve anna dinlemiyor...

 • 9 ay önce

  ELA PARLAK :) :)

  Mucize uğurböceği bende senin gibi elsa hayranıyım.Elsa'yı çok seviyorum çünkü elsa,anna'yı korumak için kendi mutluluğundan ve özgürlüğünden vazgeçti,Anna baloda elsaya karşı nankörlük yapsa bile elsa,annaya hansla evlenmemesi gerektiğini söyledi.Elsa anna ya ve arendelle çok önem veriyor daha sonra devamı gelecek...


İSMİNİZ

GÜVENLİK SORUSUNU CEVAPLAYIN

YORUMUNUZ