Bebek Elsa Bakımı

Bebek Elsa Bakımı
Elsa her dönemdeki güzelliğini koruyor. Gerekli bütün bakımları yapmak üzere elinize mouse alarak bebeğin tüm isteklerine cevap verebilirsiniz. Sırası ile bebeğin bakımı size sunulacak ve siz de size yöneltilen görevi ustalıkla yerine getireceksiniz.
OYUNU OYNA

YORUM YAZ


Çok kısa ("güzel oyun", "çok güzel" gibi), anlamsız, küfürlü yorumlar onaylanmaz.

  • 5 ay önce

    elsa

    aynen azra doğru söylüyor katılıyorum ben de ilk kez elsanın küçüklünü gördüm gerçektede öylemiydi acaba çok merak ettim azra bu arada sanada katılıyorum byle bu oyunu beyenmeyenleri dövmek lazım sana katılıyorum yazdın yazıya benim bu oyuna puanım 9876543243564567678909765432 bukadar muhtişim dende güzelide hakediyor vaalla bayıldım bende ben 11 yaşında vbaşladım bu oyuna ve28 yaşında yım şu an daha bu oyunu oynuyorum çünkü ben elsanın hayranıyım

  • 5 yıl önce

    AZRA

    YA Bİ OYUN BU KADAR GÜZEL OLABİLİRMİ İLK KES ELSANIN KÜÇÜKLÜĞNÜ GÖRDÜM ELSA KÜÇÜKLÜĞÜNDE NE KADA SIRIN NE KADAR GÜZELMİS ZATE ELSA HAR ZAMAN GÜZEDE ÇOK BEYENDİM HERKESE TAVSİYE EDERİM VARYA BU OYUNU BEYENMEYENİ DÖĞMEK LAZIM AMA DÖĞMEMİZE GEREK YOK ASLINDA ÇÜNKÜ BU OYUNU BEĞENMEYECEK YOKTUR BU OYUNA PUAN IM 2344635080089 BU HATTA FAZLASI HERKESE TAVSİYE EDERİM.


İSMİNİZ

GÜVENLİK SORUSUNU CEVAPLAYIN

YORUMUNUZ